Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Allegro.pl

Citibank nie zwalnia jeśli chodzi o promocje. Dziś mamy dla Was kolejną super ofertę. Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Allegro.pl. Jeśli zaglądasz czasami na naszego bloga, to na pewno wiesz, że Citi Simplicity to najlepsza w Polsce i zupełnie darmowa karta. Sprawdź co trzeba zrobić, by odebrać 400 zł na zakupy w Allegro.pl przy okazji wyrobienia tej karty. Oczywiście zupełnie za darmo.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Allegro.pl

400 zł na zakupy w Allegro.pl

W swojej najnowszej promocji Citibank oferuje nowym klientom voucher 400 zł na Allegro w zamian za założenie karty kredytowej. Co ważne, liczba voucherów jest nieograniczona i by go odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, a na pewno NIE poniesiesz ŻADNYCH kosztów i wkrótce odbierzesz swoje 400 zł na zakupy w Allegro.pl. Wiesz już na jakie zakupy przeznaczysz ten bon? 😉

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 15.04.2020!

 

Promocja bankowa Citi

W ramach tej promocji bankowej Citibank promuje swój najpopularniejszy i chyba najlepszy produkt, czyli kartę Citi Simplicity. Jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Jeżeli chcesz odebrać 400 zł na zakupy w Allegro.pl musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej banku. Wypełnienie wniosku zajmie Ci dosłownie 30 sekund.

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018 r.

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego bank Citi rozdaje vouchery?

CitiCitibank oferuje nowym klientom 400 zł na zakupy w Allegro.pl przede wszystkim po to, by przekonać nowych klientów do skorzystania z ich oferty. Bank daje Ci bezpłatną kartę kredytową i voucher o wartości aż 400 zł do sklepu internetowego. Dlaczego? Dlatego, że najtrudniej jest właśnie pozyskać nowego klienta. Jak bank przekona Cię do jednego ze swoich produktów, dużo łatwiej będzie mu namówić Cię do skorzystania także z innych ciekawych ofert.

Jeżeli będziesz zadowolony z karty i obsługi banku, możliwe, że polecisz jego usługi np. swoim znajomym. Prawda? Może się wydawać, że nie ma szans, by bankowi się to opłaciło. Pamiętaj jednak, że klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat.

Rynek reklamy bardzo mocno się rozwinął w ostatnich latach i coraz trudniej docierać jest do klientów. Reklamy w telewizji kosztują ogromne pieniądze, a nigdy nie masz nawet pewności, że przyniosą oczekiwany skutek.

Działania takie jak takie promocje bankowe, gdzie klient otrzymuje od banku wartościowe prezenty, są działaniami dla banku dużo tańszymi i skuteczniejszymi.

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł na zakupy w Allegro.pl

Krok 1 Wypełnj wniosek

By wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 400 zł na zakupy w Allegro.pl, należy najpierw wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej banku.

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą telefoniczne przedstawiciel banku. Rozmowa powinna potrwać dosłownie parę minut. Podczas tej rozmowy ustalisz m.in. kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 15.04.2020!

 

Krok 2 Zaloguj się do bankowości elektronicznej

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie banku Citi lub przez aplikację mobilną.

 

Krok 3 Korzystaj z karty

Zostaje Ci jeden ostatni krok na Twojej drodze do odebrania vouchera. Należy wykonać nową kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 1500 zł w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych, następujących po podpisaniu umowy o kartę.

W ciągu 60 dni, od spełnienia tych warunków, otrzymasz voucher o wartości 400 zł na zakupy w Allegro.pl.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo voucher o wartości 400 zł na zakupy w Allegro.pl należy wykonać 3 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz) w ciągu 1 miesiąca.
 3. Korzystaj z karty – dokonaj transakcji na 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

Bardzo dobre i jasne warunki. Wartościowa nagroda. Fajna promocja! Może jesteśmy w tym trochę nudni, ale jak zwykle oceniamy kolejną promocję Citibanku na 5/5 Mamonków.

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Dokumenty związane z promocją:

Skomentuj
Wasze opinie
 • Gorskiezwierze 16 stycznia 2020 o 10:11 pisze:

  Piszecie:
  Krok 3 Korzystaj z karty

  Zostaje Ci jeden ostatni krok na Twojej drodze do odebrania vouchera. Należy wykonać nową kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 1500 zł w ciągu 1 pełnego miesiąca kalendarzowego, następującego po podpisaniu umowy o kartę.

  A nie są to przypadkiem 3 miesiące na wykonanie transakcji na łącznie 1500 zł?

 • Mamonki 16 stycznia 2020 o 15:25 pisze:

  Gorskiezwierze w przypadku promocji z voucherem Allegro klient ma 1 miesiąc na wykonanie transakcji na łącznie 1500 zł. Każda promocja ma trochę inne warunki – 3 miesiące są np. w przypadku promocji z bonem do sklepu Biedronka.

 • Gorskiezwierze 17 stycznia 2020 o 08:37 pisze:

  Hmmmmm, w regulaminie organizator promocji pisze tak:

  „nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę) dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą dodatkową wydaną do Karty Transakcji w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Banku Handlowego w Warszawie S.A.), które spełnią
  następujące kryteria:
  •ich łączna kwota będzie wynosiła nie mniej niż 1500 zł”

  Czy nie oznacza to, że są jednak 3 miesiące?

 • Mamonki 21 stycznia 2020 o 11:07 pisze:

  Gorskiezwierze rzeczywiście musimy się uderzyć w pierś. Masz rację 🙂 Klient ma 3 miesiące na wydanie tych 1500 zł. Zmyliła nas nieprecyzyjna informacja na landing page tej promocji i zapomnieliśmy tego poprawić po sprawdzeniu regulaminu.

 • Venomous 21 stycznia 2020 o 12:48 pisze:

  Mam pytanie, czy promocja obowiązuje też posiadaczy kont w citi?
  Nie mam karty kredytowej u nich tylko konto na które wpływa wypłata z debetem.

 • Mamonki 21 stycznia 2020 o 14:19 pisze:

  Venomous jeżeli masz tylko konto, ale nie miałeś do tej pory karty kredytowej w tym banku, to możesz wziąć udział w promocji. Według regulaminu z promocji wyłączone są „osoby, które od 1 stycznia 2018 roku posiadały w Banku główną Kartę Kredytową”.

 • Venomous 21 stycznia 2020 o 17:05 pisze:

  Właśnie tu myliło mnie to „główną kartę kredytową” a co próbuję się dodzwonić to podaj numer karty albo inne takie a zakładałem konto jak mieli sporo oddziałów teraz nawet jechać się nie chce bo daleko a dodzwonić żeby dopytać trudno. Fakt że mają świetne oferty również dla stałych klientów jest jednak na tyle przekonujący że nie ma co zmieniać. Kredytowa to ta co przyznają limit według dochodów, więc nie posiadam jeszcze żadnej.a główną kartę mam u nich ale debetową na swoim koncie. Interesowało mnie czy nie mogę z poziomu konta otrzymać tego bonusu allegro ale jednak prześlę im te wyciągi tak jak opisane bo nie ma wzmianki o promocji bezpośrednio przy tym odnośniku na koncie- jednak reklamę o karcie kredytowej przysłali też indywidualnie(w powiadomieniach).

 • Mamonki 23 stycznia 2020 o 09:34 pisze:

  Venomous, aby wziąć udział w promocji, musisz się zarejestrować na tej specjalnej stronie promocyjnej banku 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*