Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy na Allegro.pl

W ostatnim czasie nie publikowaliśmy informacji o nowych promocjach, ale od dziś planujemy zacząć nadrabiać zaległości. Na początek mamy dla Was promocję, która nie po raz pierwszy pojawia się na naszym blogu: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy na Allegro.pl. Sprawdź warunki i skorzystaj z promocji.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy na Allegro.pl

400 zł na zakupy na Allegro.pl

Niedawno wystartowała nowa promocja bankowa Citibank. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać 400 zł na zakupy na Allegro.pl. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Jeżeli postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

W ramach swojej nowej promocji bankowej Citibank promuje swój najpopularniejszy produkt: kartę Citi Simplicity. Warto podkreślić, że jest ona zupełnie darmowa, jeśli z niej korzystasz. W pierwszym roku wystarczy dokonać transakcji o wartości minimum 300 zł miesięcznie. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie zaledwie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 400 zł na zakupy na Allegro.pl, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 5 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł na zakupy na Allegro

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 400 zł na zakupy na Allegro.pl za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja została przedłużona do 24.11.2021, ale może też zostać zakończona wcześniej!

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł w ciągu 3 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

Nagrodę otrzymasz w postaci elektronicznej w Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo bon o wartości 400 zł na zakupy na Allegro.pl należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 1000 zł.

Niezmiennie oceniamy kolejne edycje tej promocji bardzo dobrze. Chcielibyśmy, aby wszystkie banki oferowały tak fajne promocje z przejrzystymi warunkami. Według nas nowa promocja Citibank zasługuje na ocenę 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*