Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do LIDL-a za darmo

Bardzo dużą popularnością cieszą się na naszym blogu promocje karty Citi Simplicity, w których otrzymujecie bony rabatowe do sklepu Biedronka. Jesteśmy ciekawi co powiecie na najnowszą promocję banku Citi dotyczącą ich najpopularniejszego produktu bankowego. Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do LIDL-a za darmo to zdanie, które najlepiej podsumowuje warunki tej promocji. Sprawdź co zrobić, by odebrać bon na 400 zł na zakupy w LIDL-u zupełnie za darmo.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do LIDL-a za darmo

400 zł do LIDL-a

Niedawno wystartowała najnowsza promocja bankowa Citibank. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać 400 zł do LIDL-a. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Jeżeli postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

W ramach swojej najnowszej promocji bankowej Citibank promuje swój najpopularniejszy produkt: kartę Citi Simplicity. Warto podkreślić, że jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 400 zł na zakupy do LIDL-a za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018 i 2019 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 4 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł do LIDL-a

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 400 zł do LIDL-a za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja aktualna tylko 20 kwietnia 2020, ale może też zostać zakończona wcześniej!

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w ciągu miesiąca od założenia karty Citi Simplicity.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł w ciągu 3 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

 

Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Lidl otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo 400 zł do LIDL-a należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 2000 zł.

Z wielką przyjemnością polecamy skorzystanie z tej promocji i oceniamy ją na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*