Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 350 zł na zakupy na stacjach CircleK

Co prawda dobiegła końca promocja, w której można było odebrać głośnik JBL Flip 4 za darmo, ale mamy już w jej miejsce kolejną promocję karty Citi Simplicity. Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 350 zł na zakupy na stacjach CircleK. Tym razem tak wygląda główne hasło promocji. Poniżej opisaliśmy szczegóły tej promocji. Sprawdź co zrobić, by odebrać 350 zł na zakupy na stacjach CircleK.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 350 zł na zakupy na stacjach CircleK

Odbierz 350 zł na zakupy na stacjach CircleK

Dosłownie przed sekundą ruszyła nowa promocja bankowa Citibank, w której możesz zupełnie za darmo odebrać 350 zł na zakupy na stacjach CircleK. Zgodnie z regulaminem, liczba voucherów jest nieograniczona i by go otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania. Co ważne, od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

Przygotowaliśmy prostą instrukcję co zrobić, by odebrać swój voucherNIE ponieść ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Zapraszamy do lektury 🙂

 

Promocja bankowa Citi

Najnowsza promocja bankowa Citibank dotyczy ich najpopularniejszego produktu, czyli karty Citi Simplicity. Dokładnie sprawdziliśmy wszystkie regulaminy i jesteśmy pewni, że ta karta jest zupełnie darmowa.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 350 zł na zakupy na stacjach CircleK, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Wypełnienie wniosku zajmuje dosłownie minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier!

Citi Simplicity - najlepsza karta

Dlaczego Citibank rozdaje prezenty?

CitiCitibank rozdaje prezenty takie jak voucher o wartości 350 zł na zakupy na stacjach CircleK, by promować swoje produkty. Bank, dając taki bonus do swojej karty Citi Simplicity, pozyskuje nowych klientów. Pozyskany w ten sposób klient może nie tylko zdecydować się także na inne produkty oferowane przez Citibank, ale może również polecić usługi banku swoim znajomym. Podsumowując, Citibank oferując takie gratisy jak vouchery, liczy na dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów w dość oryginalny sposób. Wydaje nam się, że to uczciwy układ. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? 🙂

 

4 proste kroki by odebrać 350 zł na zakupy na stacjach CircleK

Krok 1. Wypełnij wniosek

By wziąć udział w najnowszej promocji bankowej Citi i odebrać 350 zł na zakupy na stacjach CircleK, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej banku. Pamiętaj, że masz czas tylko do 30 czerwca 2019!

 

W ciągu od 3-7 dni od wypełnienia formularza, zadzwoni do Ciebie doradca banku, w celu przeprowadzenia dosłownie kilkuminutowej rozmowy. Podczas tej rozmowy ustalisz z konsultantem kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

W trakcie wypełniania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną. Musisz to zrobić przynajmniej raz, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę.

 

Krok 3. Zarejestruj się do programu Priceless Specials

Priceless SpecialsZarejestruj się do programu Priceless Specials. Z kartą Mastercard Citi Handlowy dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!

Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach. Zbieraj punkty szybko i łatwo, wybieraj nagrody, na których naprawdę Ci zależy!

 

Krok 4. Korzystaj z karty

Dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł nie później niż do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy. Otrzymasz za to w sumie 21 000 punktów.

21 000 pkt wymienisz np. na: voucher o wartości 350 zł na zakupy na stacjach CircleK!

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo voucher o wartości 350 zł na zakupy na stacjach CircleK należy wykonać 4 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Zarejestruj się do programu Priceless Specials.
 4. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje na min. 1500 zł nie później niż do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy.

 

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, to nie dość, że otrzymasz fajną kartę kredytową, która NIE kosztuje ani grosza, to dodatkowo dostaniesz w prezencie 350 zł na zakupy na stacjach CircleK.

 

Kolejna bardzo atrakcyjna promocja karty Citi Simplicity. Świetny produkt, jasne warunki, bardzo fajny bonus w prezencie. Z przyjemnością oceniamy tę promocję bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Radosław Szyszka 20 maja 2019 o 14:54 pisze:

  Spełniam wszystkie warunki, więc myślę, że z powodzeniem pokuszę się na skorzystanie z takiej opcji 🙂

 • Mamonki 21 maja 2019 o 13:02 pisze:

  Gratulujemy podjęcia trafnej decyzji 🙂

  Odezwij się proszę, jak otrzymasz voucher do CircleK 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*