Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 200 zł na zakupy w Allegro.pl

W ostatnim czasie, przez pandemię Koronawirusa wiele banków zrezygnowało z promocji. Mamy dla Was świetną wiadomość! Dosłownie przed chwilą wystartowała fajna promocja. Taka, jak lubicie najbardziej 🙂 Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 200 zł na zakupy w Allegro.pl. Sprawdź co trzeba zrobić, by odebrać 200 zł na zakupy w Allegro.pl przy okazji wyrobienia tej karty. Oczywiście zupełnie za darmo.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 200 zł na zakupy w Allegro.pl

200 zł na zakupy w Allegro.pl

W swojej najnowszej promocji Citibank oferuje nowym klientom voucher 200 zł na Allegro w zamian za założenie karty kredytowej. Co ważne, liczba voucherów jest nieograniczona i by go odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, a na pewno NIE poniesiesz ŻADNYCH kosztów i wkrótce odbierzesz swoje 200 zł na zakupy w Allegro.pl. Wiesz już na jakie zakupy przeznaczysz ten bon? 😉

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 30.09.2020!

 

Promocja bankowa Citi

W ramach tej promocji bankowej Citibank promuje swój najpopularniejszy i chyba najlepszy produkt, czyli kartę Citi Simplicity. Jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Jeżeli chcesz odebrać 200 zł na zakupy w Allegro.pl musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej banku. Wypełnienie wniosku zajmie Ci dosłownie 30 sekund.

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018 i 2019 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 4 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

Dlaczego bank Citi rozdaje vouchery?

CitiCitibank oferuje nowym klientom 200 zł na zakupy w Allegro.pl przede wszystkim po to, by przekonać nowych klientów do skorzystania z ich oferty. Bank daje Ci bezpłatną kartę kredytową i voucher o wartości aż 200 zł do sklepu internetowego. Dlaczego? Dlatego, że najtrudniej jest właśnie pozyskać nowego klienta. Jak bank przekona Cię do jednego ze swoich produktów, dużo łatwiej będzie mu namówić Cię do skorzystania także z innych ciekawych ofert.

Jeżeli będziesz zadowolony z karty i obsługi banku, możliwe, że polecisz jego usługi np. swoim znajomym. Prawda? Może się wydawać, że nie ma szans, by bankowi się to opłaciło. Pamiętaj jednak, że klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat.

Rynek reklamy bardzo mocno się rozwinął w ostatnich latach i coraz trudniej docierać jest do klientów. Reklamy w telewizji kosztują ogromne pieniądze, a nigdy nie masz nawet pewności, że przyniosą oczekiwany skutek.

Działania takie jak takie promocje bankowe, gdzie klient otrzymuje od banku wartościowe prezenty, są działaniami dla banku dużo tańszymi i skuteczniejszymi.

 

3 proste kroki by odebrać 200 zł na zakupy w Allegro.pl

Krok 1 Wypełnij wniosek

By wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 200 zł na zakupy w Allegro.pl, należy najpierw wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej banku.

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą telefoniczne przedstawiciel banku. Rozmowa powinna potrwać dosłownie parę minut. Podczas tej rozmowy ustalisz m.in. kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 30.09.2020!

 

Krok 2 Zaloguj się do bankowości elektronicznej

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3 Korzystaj z karty

Zostaje Ci jeden ostatni krok na Twojej drodze do odebrania vouchera. Należy wykonać nową kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 1000 zł w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych, następujących po podpisaniu umowy o kartę.

W ciągu 60 dni, od spełnienia tych warunków, otrzymasz voucher o wartości 200 zł na zakupy w Allegro.pl.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo voucher o wartości 200 zł na zakupy w Allegro.pl należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz) w ciągu 1 miesiąca.
  3. Korzystaj z karty – dokonaj transakcji na 1000 zł w ciągu 3 miesięcy.

Stęskniliśmy się za promocjami bankowymi, ale nie ma to wpływu na naszą ocenę 🙂 Super promocja, dobre i jasne warunki. Oceniamy tę promocję Citibank na 5/5 Mamonków.

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
  • 4RZv 13 sierpnia 2020 o 19:46 pisze:

    Jestem zadowlany

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*