Voucher 400 zł do morele.pl za założenie bezpłatnej karty

Nasz blog funkcjonuje już prawie od roku i zdecydowanie najpopularniejsze są promocje bankowe przygotowane przez Citibank. Na nasze urodziny mamy więc dla Was kolejną promocję tego banku. Tym razem, za założenie bezpłatnej karty, możesz odebrać voucher 400 zł do morele.pl. Co ważne, aby odebrać ten voucher, NIE musisz wydać żadnej określonej kwoty. Voucher otrzymasz za założenie karty i zalogowanie się do bankowości elektronicznej. Promocja bankowa nieaktualna.

Voucher 400 zł do morele.pl

Voucher 400 zł do morele.pl

Citibank, w swojej najnowszej promocji bankowej, oferuje nowym klientom voucher 400 zł do morele.pl za założenie bezpłatnej karty kredytowej. Liczba voucherów jest nieograniczona i by go odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania. Vouchery otrzymają wszystkie osoby, które postąpią zgodnie z poniższą instrukcją.

 

Promocja bankowa Citi

Karty Citi Simplicity i Mastercard World

Aby wziąć udział w najnowszej promocji bankowej Citibanku, należy złożyć wniosek o kartę kredytową. Do wyboru są 2 karty:

 • Citi Simplicity karta zupełnie bezpłatna. Nie ma żadnych opłat miesięcznych.
 • Mastercard World – kosztuje 18 zł miesięcznie.

By uniknąć opłat sugerujemy wybrać zupełnie darmową kartę Citi Simplicity.

Karta Citi Simplicity

Jeżeli chcesz odebrać voucher 400 zł do morele.pl, musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej. Nie wahaj się, wypełnienie wniosku zajmie Ci dosłownie 30 sekund.

 

2 proste kroki by odebrać voucher 400 zł do morele.pl

Krok 1 Wypełnj wniosek

Aby wziąć udział w najnowszej promocji Citibanku i odebrać voucher 400 zł do morele.pl musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Przypominamy, że ta promocja jest ważna tylko do 30 czerwca 2017!

Udział w promocji może wziąć każdy, kto nie miał karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełnia poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

 • min. 21 lat,
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez min. 3 miesiące,
 • dochód w wysokości min. 1200 zł.

2. Firma

 • osoba prowadząca firmę powinna mieć min. 25 lat,
 • firma powinna być prowadzona przez min. 2 lata.

3. Emeryci i renciści

 • dochód w wysokości min. 1200 zł,
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

 

Po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej, w ciągu 3-7 dni możesz się spodziewać telefonu od konsultanta z Citibank. Rozmowa zajmie dosłownie chwilę. Konsultant zada Ci tylko kilka podstawowych pytań. Podczas tej rozmowy ustalisz z konsultantem kiedy i gdzie spotkasz się z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2 Zaloguj się do bankowości elektronicznej

Po odebraniu karty kredytowej masz już tylko jeden malutki krok do wykonania. Musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w miesiącu po podpisaniu umowy (jeśli podpiszesz umowę o kartę w lutym, musisz się zalogować do bankowości elektronicznej w marcu). Możesz zalogować się na stronie Citibanku lub przez aplikację mobilną.

Podkreślamy, że NIE musisz wydać żadnych pieniędzy swoją nową kartą, by odebrać voucher! Przy promocjach kart kredytowych zwykle jest dodawany warunek, że musisz wydać np. 3000 zł miesięcznie. W przypadku tej promocji, nic takiego NIE ma.

Voucher 400 zł do morele.pl otrzymasz w formie elektronicznej. Zostanie on przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy z bankiem.

 

Podsumowanie

Uważamy, że najnowsza promocja bankowa Citibanku: Voucher 400 zł do morele.pl jest godnym przedstawicielem promocji w nasze urodziny. Bank Citi oferuje bezpłatna kartę kredytową Citi Simplicity. Dodatkowo w zamian za skorzystanie z ich usług chcą Ci przekazać voucher 400 zł do morele.pl. Trudno się chyba nie zgodzić, że ta promocja zasługuje na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Fan Promocji 8 czerwca 2017 o 17:17 pisze:

  Bardzo się cieszę, że zamiast do Mall.pl bank Citi zdecydował się rozdawać vouchery do morele.net.

  Super!

  Wniosek o kartę wypełniony. Czekałem na to od dawna 🙂

 • Milena M. 8 czerwca 2017 o 17:30 pisze:

  Od jakichś 2-3 miesięcy wahałam się, czy kupić sobie nowego iPada. Dzięki tej promocji podjęłam decyzję – kupię go, ale 400 zł taniej 🙂

  Dziękuję Mamonki :*

 • Paweł Worowski 8 czerwca 2017 o 17:33 pisze:

  Pierwszy raz trafiłem na Waszego bloga. Świetna robota! Gratulacje! Zostałem Waszym fanem 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*