Twisto – załóż kartę wielowalutową i odbierz 100 zł na start

Słyszeliście kiedyś o karcie Twisto? Twisto to połączenie karty kredytowej z kartą wielowalutową. Łączy ona w sobie największe zalety obu tych kart w jednej. Dzięki Twisto możecie nie tylko zapłacić za zakupy nawet do 45 dni po ich dokonaniu, ale także oszczędzić dużo pieniędzy jeśli korzystacie z kart podczas zagranicznych podróży. Dodatkowo niedawno ruszyła promocja w ramach której za założenie karty i dokonanie nią jednej płatności otrzymacie na start aż 100 zł.

Promocja bankowa nieaktualna!

Twisto

Twisto – co to takiego?

Twisto to w praktyce połączenie karty kredytowej z kartą wielowalutową. Łączy ona największe zalety obu tych kart. Twisto pozwala między innymi na odroczenie płatności za zakupy do 45 dni od ich dokonania (jak karta kredytowa), a także na ograniczenie wydatków podczas podróży zagranicznych , dzięki lepszym kursom wymiany walut niż oferują banki (jak karta wielowalutowa).

Znam wiele osób, które korzystają z kart Twisto i jej największej konkurencji – Revolut. Większość z nich twierdzi, że Twisto oferuje lepsze warunki i bardziej atrakcyjne kursy wymiany walut niż Revolut.

 

Jak działa Twisto?

1. Pobierasz aplikację
Dostajesz dostęp do bezpłatnej karty Twisto, a wkrótce także do usługi Apple Pay i kart wirtualnych.

2. Otrzymujesz miesięczny limit wydatków
Ustalasz limit i dostosowujesz do swoich potrzeb i możliwości. Z Twisto nie musisz mieć pieniędzy na koncie, żeby robić zakupy.

3. Robisz zakupy
Z Twisto kupujesz w sklepach internetowych i stacjonarnych, w kraju i za granicą, korzystając z najlepszego kursu. Swoje wydatki kontrolujesz dzięki aplikacji.

 

Twisto – darmowa karta

Karta Twisto jest całkowicie darmowa:

 • 0 zł za zamówienie i dostarczenie karty,
 • 0 zł za korzystanie z karty,
 • 0 zł za przyznanie limitu,
 • 0 zł za przewalutowanie transakcji po kursie Mastercard.

 

Co zyskujesz z Twisto?

 1. Wybierasz, kiedy zapłacisz
  Na koniec miesiąca otrzymasz podsumowanie wydatków w aplikacji. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę. Jeśli wolisz – możesz spłacić część lub wszystkie wydatki wcześniej. Bez dodatkowych kosztów!
 2. Wydłużasz płatność
  Jeśli będzie Ci wygodniej, możesz zwrócić tylko 10 proc. wartości wydatków. Pozostałą kwotę przesuniesz na później. W aplikacji widzisz dokładnie, z jakim kosztem się to wiąże. Ty decydujesz.
 3. Bezpłatna karta i konto
  Korzystanie z apki i karty Twisto nic Cię nie kosztuje. Nie ma limitu transakcji, które musisz wykonać, by karta była za darmo!
 4. Najlepszy kurs wymiany
  Z Twisto możesz płacić w Polsce, za granicą lub w zagranicznych sklepach internetowych i cieszyć się najbardziej korzystnym kursem wymiany. Wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard. Bez opłat i prowizji.
 5. Bezpieczne zakupy
  Z Twisto możesz płacić za zakupy w internecie dopiero, gdy sprawdzisz produkt i zdecydujesz, że chcesz go zatrzymać. Bez żadnych kosztów. Masz na to nawet do 45 dni (po rejestracji) lub 21 dni (bez rejestracji).
 6. Pełna kontrola
  Karta Twisto nie jest połączona z Twoim kontem bankowym, więc Twoje środki są w pełni bezpieczne. Jeśli ją zgubisz, nic się nie dzieje. Możesz ją zablokować lub odblokować w aplikacji.

 

Co zrobić, aby odebrać 100 zł na start?

Krok 1. Załóż konto z kartą

Aby wziąć udział w tej promocji i odebrać 100 zł na start, zarejestruj się w Twisto korzystając z tego specjalnego linka.

Promocja trwa do wyczerpania puli 5000 wniosków. Poprzednie edycje promocji karty Twisto cieszyły się ogromną popularnością, więc ta pula może dość szybko zostać wykorzystana. Radzimy się więc spieszyć, jeśli chcesz zgarnąć 100 zł na start!

Krok 2. Zapłać kartą

Skoro masz już swoją kartę Twisto, zapraszamy na zakupy. Aby otrzymać bonus 100 zł wystarczy że dokonasz jednej płatności na dowolną kwotę. I już, to wszystko! Wystarczy więc, że kupisz np. paczkę zapałek i już zasłużysz na wspomniany bonus.

Po zalogowaniu się do Twisto znajdziesz na swoim koncie przyznane 100 pkt. Punkty są wymieniane na złotówki, więc po wykonaniu płatności o wartości minimum 100 zł, możesz spłacić tę kwotę z przyznanych punktów.

 

Zgarnij 30 zł za każdego poleconego znajomego

Możesz polecać kartę Twisto swoim znajomym. Wystarczy, że Twój znajomy podczas rejestracji poda Twój kod polecający (możesz go pobrać z aplikacji), a otrzymasz na swoje konto 30 punktów warte 30 zł. Co ważne, taką samą premię zgarnie Twój znajomy, co możesz wykorzystać przy polecaniu 🙂

 

Podsumowanie

Twisto to bardzo dobra karta i z czystym sumieniem polecamy ją każdemu. Sami korzystamy z niej od dłuższego czasu 🙂 Dodatkowo, jeśli się pospieszycie możecie zgarnąć 100 zł premii na start. Z przyjemnością oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*