Lokata Happy Pro – promocje bankowe

Lokata Happy Pro - promocje bankoweLokata Happy Pro to jedna z najlepszych lokat dostępnych w Polsce, która oferowana jest przed Idea Bank. Lokata Happy Pro to lokata krótkoterminowa (3 miesiące) z oprocentowaniem 3,5% w skali roku.

Lokata Happy Pro w Idea Bank – warunki:

  1. Oprocentowanie: 3,5% w skali roku – wysokie i stałe oprocentowanie – niezmienne przez cały okres trwania lokaty.
  2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące – jest to lokata krótkoterminowa, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.
  3. Kwota lokaty: od 20 000,01 zł do 400 000 zł – przy takich kwotach oprocentowanie 3,5% jest wyjątkowo dobrą ofertą.
  4. Możesz zerwać lokatę bez utraty odsetek.
  5. Tylko dla nowych klientów.
  6. NIE musisz otwierać konta w Idea Bank.

Promocje bankowe Lokaty Happy Pro:

Lokata Happy Pro w Idea Bank – nowa lepsza odsłona

Jakiś czas temu Idea Bank ponownie udostępnił potencjalnym klientom Lokatę Happy z oprocentowaniem 4%. Od tej pory ta lokata boje rekordy popularności na naszym blogu. Nic dziwnego! Ten bank słynie z najlepszej oferty lokat w Polsce. Teraz na potwierdzenie tych słów, Idea Bank przywrócił kolejną ofertę lokaty, która była kiedyś bardzo popularna. Lokata Happy Pro w Idea Bank to fantastyczna oferta dla każdego, kto ma trochę więcej pieniędzy, które chce wpłacić na dobrą krótkoterminową lokatę. Lokata Happy Pro to lokata 3-miesięczna, która oferuje co prawda odrobinę niższe oprocentowanie niż Lokata Happy, bo 3,5% w skali roku, ale za to kwota maksymalna, jaką możesz wpłacić na tę lokatę to aż 400 tys. zł. Aż 20 razy więcej niż w przypadku Lokaty Happy. Dodatkowo, możesz zerwać lokatę bez utraty odsetek. Sprawdź szczegóły!

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne lokaty bankowe.

Lokata Happy Pro w Idea Bank Sprawdź szczegóły »

Lokata Happy Pro w Idea Bank – nowe warunki

Dosłownie wczoraj pisaliśmy Wam o nowej odsłonie lokaty Happy, a dziś mamy dla Was kolejną lokatę z Idea Bank. Tym razem chcemy Wam przedstawić lokatę Happy Pro. Warunki w przypadku tych 2 lokat są do siebie zbliżone, co może już sugerować sama nazwa. Otóż Lokata Happy Pro w Idea Bank to również lokata krótkoterminowa (3 miesiące), ale różne jest oprocentowanie oraz kwoty minimalna i maksymalna. W przypadku lokaty Happy Pro bank oferuje oprocentowanie 3% w skali roku, ale kwota lokaty może być znacznie większa – od 25 000 zł do aż 100 000 zł.

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne lokaty bankowe.

Lokata Happy Pro w Idea Bank

Sprawdź szczegóły »

Lokata Happy Pro – nowa odsłona w 2 wariantach

Jeżeli przynajmniej co jakiś czas zaglądasz na naszego bloga Mamonki, to na pewno kojarzysz lokaty Idea Bank: Happy, Happy Plus i Happy Pro. Ta ostatnia pozycja, czyli Lokata Happy Pro ponownie została udostępniona przez IdeaBank. Tym razem mamy do wyboru 2 warianty, oprocentowane na 3,5% lub 2,7% w skali roku. Koniecznie sprawdź szczegóły i zacznij oszczędzać!

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące Lokaty Happy Pro w IdeaBank.
Lokata Happy Pro - nowa odsłona w 2 wariantach Sprawdź szczegóły »

Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank

Kilka dni temu pisaliśmy o promocji bankowej, jaką przygotował Idea Bank by jeszcze lepiej wypromować swoją ofertę lokaty bankowej Happy. Bank rozdawał bilety do kina Cinema City. Ta promocja została niedawno wstrzymana, ale na jej miejsce pojawiła się nowa promocja: Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank. Bank oferuje nowym klientom bon o wartości 200 zł do fly.pl za założenie jednej z najlepszych lokat dostępnych w Polsce – lokaty Happy Pro, oprocentowanej na 3%.

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Happy Pro w IdeaBank.

Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank Sprawdź szczegóły »

Lokata Happy Pro w Idea Bank

Idea Bank przygotował jeszcze jedną, trzecią (obok lokat Happy i Happy Plus) lokatę. Tym razem lokata nosi nazwę Lokata Happy Pro. Skorzystaj z najnowszej oferty bankowej Idea Bank i oszczędź pieniądze na wakacje. Lokata już od 500 zł, tylko na 3 miesiące i NIE musisz nawet zakładać konta w banku. Skorzystaj już teraz, oferta limitowana czasowo!

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Happy Pro w IdeaBank.

Lokata Happy Pro Sprawdź szczegóły »