Przetestuj darmową kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl

Citibank nie zwalnia i przygotował kolejną promocję, którą chcielibyśmy Wam przedstawić. Zasada jest, jak zwykle, bardzo prosta: Przetestuj darmową kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl. Poniżej dokładnie opisaliśmy krok po kroku co trzeba zrobić, by odebrać bon o wartości 400 zł do sklepu MI i nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszamy!

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Przetestuj darmową kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl

400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl

W ramach swojej najnowszej promocji Citibank rozdaje nowym klientom 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl w zamian za przetestowanie karty kredytowej. Co ważne, liczba bonów jest nieograniczona i by go odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno NIE poniesiesz ŻADNYCH kosztów i wkrótce odbierzesz swoje 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl.

Xiaomi jest producentem bardzo szerokiej gamy elektronicznych gadżetów od smartfonów czy laptopów, przez inteligentne urządzenia jak roboty sprzątające, hulajnogi elenktyczne, a kończąc na sprzęcie muzycznym i video itd. Wiesz już na jakie zakupy przeznaczysz ten bon? 😉

 

Promocja bankowa Citibank

Citibank, organizując takie promocje, reklamuje swój najpopularniejszy i chyba najlepszy produkt, czyli kartę Citi Simplicity. Karta jest zupełnie darmowa, NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy. Zajmie Ci to mniej więcej 30 sekund.

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 11.02.2020!

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018 r.

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego Citibank organizuje takie promocje?

CitiCitibank regularnie organizuje różne promocje by reklamować swoje produkty. Bank chce w ten sposób przede wszystkim dotrzeć do nowych klientów. W ramach tej promocji bank promuje kartę Citi Simplicity.

Należy jednak pamiętać, że jeżeli pozyskany w ramach promocji klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl, należy najpierw wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą telefoniczne przedstawiciel banku. Podczas tej rozmowy ustalisz m.in. kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 11.02.2020!

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Ostatni krok, który należy wykonać wiąże się z korzystaniem karty. Wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy od założenia karty, wykorzystasz ją do opłacenia transakcji o wartości 2000 zł (średnio 666 zł / mies.). Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko „wyrobić” ten limit 2000 zł:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę,
  • zrób jeden większy zakup, np. telewizor i załatwione :).

 

Nagrodę w postaci e-kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie mi-home.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo 400 zł na zakupy w sklepie mi‑home.pl należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – dokonaj transakcji na 2000 zł w ciągu 3 miesięcy.

 

Od dawna bardzo dobrze oceniamy podobne promocje karty Citi Simplicity. Nic się nie zmieniło również w tym przypadku. Bardzo dobrze oceniamy tę ofertę. Świetna karta, jasne i proste w realizacji zasady promocji, a także atrakcyjny prezent jako nagroda na powitanie. Bez wahana oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*