Porównanie 2 najlepszych promocji bankowych

Zaważyliśmy, że zdecydowanie największym zainteresowaniem na naszym blogu cieszą się 2 bardzo atrakcyjne promocje bankoweZałóż kartę w Citi, odbierz smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł i omiń wszystkie opłaty i Voucher 400 zł do Mall.pl za założenie bezpłatnej karty. Organizatorem obu promocji bankowych jest bank Citi. Obie te promocje dotyczą bezpłatnej karty kredytowej Citibank. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy krótkie podsumowanie, a zarazem porównanie 2 najlepszych promocji bankowych. Wybierz, która promocja bardziej Ci odpowiada.

Porównanie 2 najlepszych promocji bankowych

Załóż kartę w Citi, odbierz smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł i omiń wszystkie opłaty

Odbierz smartfon LG K8 LTEJest to zdecydowanie najpopularniejsza promocja bankowa na naszym blogu od wielu miesięcy. W ramach tej promocji bankowej możesz odebrać za darmo smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł.

Aby odebrać wspomniany telefon, musisz założyć jedną z dwóch kart kredytowych w Citibank. Możesz to zrobić na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Do wyboru jest bezpłatna karta Citi Simplicity lub płatna Mastercard World (kosztuje 18 zł miesięcznie). Radzimy więc wybrać darmową kartę Citi Simplicity.

Po założeniu karty kredytowej w Citi należy spełnić jeszcze 2 warunki, by odebrać smartfon LG K8 LTE zupełnie za darmo:

  1. Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank przynajmniej raz w ciągu 30 dni od podpisania umowy.
  2. Wykonaj nową kartą transakcje na 3000 zł w ciągu 3 miesięcy.

Po spełnieniu tych warunków odbierzesz smartfon LG K8 LTE zupełnie za darmo!

UWAGA: Ta promocja jest aktualna tylko do 31 marca 2017!

Wypełnij wniosek teraz!

 

Voucher 400 zł do Mall.pl za założenie bezpłatnej karty

Voucher 400 zł do Mall.plVoucher 400 zł do Mall.pl za założenie bezpłatnej karty to druga pod względem popularności promocja bankowa na naszym blogu. Zasady tej promocji są bardzo zbliżone do tego, co opisaliśmy wyżej.

W ramach tej promocji również zakładasz kartę kredytową Citibank. Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Identycznie też, jak w przypadku promocji ze smartfonem, możesz wybrać bezpłatną kartę Citi Simplicity lub płatną Mastercard World (kosztuje 18 zł miesięcznie).

W przypadku tej promocji, musisz już tylko zalogować się do bankowości elektronicznej i to wszystko! W przypadku tej promocji bank NIE zmusza Cię do wydania żadnej z góry określonej kwoty nową kartą.

Naszym zdaniem promocja z voucherem 400 zł do Mall.pl jest dzięki temu dużo bardziej atrakcyjna niż promocja, w której odbierasz smartfon LG K8 LTE. Porównanie 2 najlepszych promocji bankowych wygrywa promocja bankowa: voucher 400 zł do Mall.pl za założenie bezpłatnej karty.

Wypełnij wniosek

Skomentuj
Wasze opinie
  • Ola Ala 11 kwietnia 2017 o 19:10 pisze:

    Niby telefon jest wart trochę więcej, ale jak spróbujesz go sprzedać, to trudno będzie uzyskać 400 zł, czyli tyle, ile jest wart bon na zakupy.

  • Gosia 12 kwietnia 2017 o 12:05 pisze:

    Zdecydowanie wolę odebrać voucher, ponieważ mogę go wydać na co chcę!

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*