Płać kartą i zarabiaj – korzystaj z karty Santander i odbierz 760 zł zwrotu rocznie

Mamy dla Was fajną promocję bankową przygotowaną przez Santander: Płać kartą i zarabiaj. Bank w ten sposób promuje swoją kartę kredytową. W ramach tej promocji możesz otrzymać nawet do 760 zł zwrotu rocznie za korzystanie z karty. Bank oferuje zwrot części wydatków za codziennie zakupy, paliwo czy jedzenie. Sprawdź gdzie i ile możesz otrzymać premii. Wszystko dokładnie opisaliśmy.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Santander.

Płać kartą i zarabiaj

Płać kartą i zarabiaj – promocja

Skorzystaj z promocji „Płać kartą i zarabiaj” i odbierz nawet do 760 zł zwrotu rocznie za korzystanie z karty:

 • 1% zwrotu wydatków we wszystkich supermarketach spożywczych w Polsce;
 • 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce;
 • 3% zwrotu wydatków we wszystkich restauracjach i fastfoodach w Polsce.

 

Karta kredytowa Santander

Karta kredytowa Santander zapewnia bardzo atrakcyjne warunki oraz kilka ciekawych dodatkowych usług:

 • limit dopasowany do Twoich potrzeb – w każdej chwili możesz bezpłatnie zwiększyć limit na swojej karcie kredytowej. Możesz zamówić zwiększenie limitu w kilka minut w usługach Santander internet;
 • nieoprocentowany kredyt do 54 dni;
 • usługa Fast Cash – dostęp do środków w ramach limitu nawet dzień po złożeniu wniosku o kartę;
 • karta dodatkowa dla Twoich bliskich – wygodny sposób na udostępnienie Twojego limitu na karcie kredytowej członkom rodziny. Możesz otworzyć nawet 3 dodatkowe karty kredytowe do rachunku swojej karty;
 • usługa Ratio, z którą rozłożysz zakupy kartą i przelewy z rachunku karty na wygodne i niskooprocentowane raty;
 • polecenie przelewu z rachunku karty – możesz wykonać przelew na dowolny rachunek w złotych np. opłacić rachunek za prąd, gaz czy telefon.

Karta kredytowa Santander daje szeroki wybór form płatności:

 • płać wygodnie kartą zbliżeniową, a jeśli chcesz wyłączyć tę funkcję, zadzwoń pod numer infolinii 1 9999 (opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora);
 • płać zbliżeniowo telefonem z kartą mobilną w aplikacji Santander mobile;
 • korzystaj z płatności Google Pay, Apple Pay, cyfrowego portfela Santander Bank Polska Masterpass™ lub Garmin Pay stworzonych dla osób aktywnych.

Bank Santander duży nacisk kładzie na wysoką jakość zabezpieczeń swoich usług:

 • transakcje kartą w internecie zabezpieczone są dodatkowo usługą 3D-Secure;
 • usługa Chargeback – możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy jeżeli za towar/usługę zapłacono kartą i usługodawca nie wywiązał się z umowy bądź otrzymany towar jest niezgodny z opisem – na podstawie procedury reklamacyjnej bank może dochodzić Twoich racji przed drugą stroną transakcji;
 • możesz też skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Bezpieczna Karta.

 

Co zrobić by odebrać kartę Santander?

Założenie karty kredytowej Santander jest bardzo łatwe. Wystarczy wykonać 2 podstawowe kroki:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną banku Santander. Na stronie podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (jeśli nie możesz znaleźć formularza, kliknij w prawym górnym rogu strony na czerwony guzik „Zamawiam kartę”). Wyraź zgodę na kontakt banku z Tobą i kliknij „Wyślij”. Proste prawda?
 2. Skontaktuje się z Tobą doradca banku Santander. Przeprowadzicie krótką rozmowę, w której podasz podstawowe dane, takie jak PESEL, serię i numer dowodu osobistego oraz adres zamieszkania czy dane aktualnego pracodawcy.

I to już wszystko. Po przeprowadzonej rozmowie, otrzymasz od banku swoją nową kartę kredytową Santander i będziesz mógł zacząć oszczędzać na codziennych wydatkach. Nawet do 760 zł rocznie.

 

Podsumowanie

Karta kredytowa Santander to w naszej ocenie bardzo dobry produkt bankowy. Bardzo podoba nam się oferta zwrotu części wydatków na codziennie zakupy, paliwo czy jedzenie. Zwrot 760 zł rocznie to całkiem niezła kwota, prawda? Oceniamy tę ofertę na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*