Pierwsza pożyczka w VIVUS do 3000 zł za darmo

Nawiązując do naszego poprzedniego wpisu, mamy dla Was pierwszą ofertę pożyczki. Na początek wzięliśmy pod lupę firmę VIVUS, która jest znana w Polsce chyba każdemu. Kojarzone jest nie tylko logo, ale też charakterystyczna zielona postać, którą widać na poniższej grafice. Marka VIVUS funkcjonuje na polskim rynku od wielu lat i wśród klientów cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Na pewno wpływa na to fakt, że mają bardzo fajną ofertę dla nowych klientów: pierwsza pożyczka w VIVUS do 3000 zł za darmo. Bez żadnej ściemy! Obiecujemy 🙂 Sprawdź szczegóły poniżej.
Pierwsza pożyczka w VIVUS do 3000 zł za darmo

Pierwsza pożyczka w VIVUS do 3000 zł za darmo

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępnie, VIVUS oferuje nowym klientom pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Klient może wziąć od 100 zł 3000 zł. Czy są jakieś warunki, na które warto zwrócić uwagę? Tak, tylko jeden: na spłatę pożyczki masz aż 61 dni. Jeśli spłacisz ją w tym terminie nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, ani grosza.

Podsumowując, pierwsza pożyczka w VIVUS wygląda tak:

 • kwota pożyczki: od 100 zł do 3000 zł,
 • termin spłaty: 61 dni (2 miesiące),
 • RRSO 0%,
 • wniosek składasz przez internet,
 • minimum formalności – wystarczą dane z dowodu osobistego,
 • VIVUS przelewa pieniądze na Twoje konto,
 • NIE ma żadnych ukrytych warunków czy haczyków.

VIVUS - pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo

Jak wziąć pożyczkę w VIVUS?

1. Wypełnij wniosek online na tej stronie promocyjnej VIVUS. Aby złożyć wniosek musisz podać swoje dane osobowe oraz posiadać rachunek bankowy.

2. VIVUS podejmuje błyskawiczną decyzję i przelewa pieniądze na Twoje konto.

Co ważne, informacje o pożyczce są zawsze dostępne online. Dodatkowo, otrzymasz od VIVUS przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności i to Ty zdecydujesz o tym czy przedłużyć termin spłaty czy też spłacić całość.

 

VIVUS – opinie klientów

VIVUSPoczytaliśmy trochę opinii w internecie o marce VIVUS. W zdecydowanej większości spotkaliśmy się z pozytywnymi opiniami klientów, którzy korzystali z ich usług. Klienci najczęściej podkreślali profesjonalną obsługę, jasne warunki i dobry kontakt z firmą. Wśród komentarzy znaleźliśmy setki, jeśli nie tysiące wypowiedzi potwierdzających, że pierwsza pierwsza pożyczka w VIVUS jest rzeczywiście zupełnie darmowa.

 

Podsumowanie

Przypominamy, że jest to nasza pierwsza recenzja oferty dotyczącej pożyczek. Niemniej jednak, nie bez powodu wybraliśmy tak dobrze znaną markę i bez wahania możemy ocenić ofertę pierwszej darmowej pożyczki w VIVUS, nawet do 3000 zł, na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z darmowej pożyczki, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Weź darmową pożyczkę

Dokumenty związane z promocją:

Skomentuj
Wasze opinie
 • Maciej Bojanowski 8 listopada 2018 o 18:28 pisze:

  Moim zdaniem jednak z lepszych firm udzielających pożyczek krótkoterminowych. Szybka obsługa i nie wygórowane koszta przy kolejnych pożyczkach.

 • Hania 1 marca 2019 o 16:44 pisze:

  Najlepsza darmowa pożyczka w Polsce!

 • Krytyk 5 marca 2019 o 12:48 pisze:

  To naprawdę działa! 3000 zł na 61 dni zupełnie za darmo! Właśnie spłaciłem pożyczkę i NIE musiałem dopłacić ani grosza. Polecam!

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*