Pierwsza darmowa pożyczka w ViaSMS do 1500 zł

Pisaliśmy już o 4 firmach, które w ramach pierwszej szybkiej pożyczki, udzielają tej pożyczki za darmo. Mamy dla Was kolejną, bardzo podobną ofertę, a mianowicie: Pierwsza darmowa pożyczka w ViaSMS do 1500 zł. Tutaj, tak samo jak w przypadku wcześniej opisanych ofert, jeżeli spłacisz pożyczkę w terminie, nie będzie Cię to kosztowało ani grosza. Sprawdź szczegóły.

Pierwsza darmowa pożyczka w ViaSMS do 1500 zł

Pierwsza darmowa pożyczka w ViaSMS do 1500 zł

ViaSMS, które działa na 7 europejskich rynkach, postanowiło wyraźnie zaznaczyć swoją obecność także na polskim rynku. W tym celu przygotowali specjalną ofertę, w ramach której, każdy nowy klient możne wziąć darmową pożyczkę w ViaSMS o wartości do 1500 zł.

Pierwsza darmowa pożyczka w ViaSMS wygląda w następujący sposób:

  • kwota pożyczki: od 100 zł do 1500 zł,
  • termin spłaty: 30 dni,
  • RRSO 0%,
  • wniosek składasz przez internet,
  • minimum formalności,
  • ViaSMS przelewa pieniądze na Twoje konto,
  • NIE ma żadnych ukrytych warunków.

 

Jak wziąć pożyczkę w ViaSMS?

1. Wypełnij wniosek online na tej stronie promocyjnej ViaSMS. We wniosku należy podać podstawowe dane kontaktowe.

2. ViaSMS podejmuje szybką decyzję i przelewa pieniądze na Twoje konto.

 

O ViaSMS

ViaSMS - szybkie pożyczki, chwilówkiViaSMS należy do Via SMS Group – dynamicznie rozwijającej się od 2009 roku łotewskiej grupy finansowej, która działa na terenie 7 krajów europejskich i posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym. ViaSMS udziela prywatnych, krótkoterminowych pożyczek, tzw. chwilówek maksymalnie do 3 000 zł z terminem spłaty do 30 dni. Wykorzystywanie nowoczesnych osiągnięć technologicznych oraz wysoki poziom obsługi klientów pozwoliły ViaSMS w krótkim czasie zająć wysoką i stabilną pozycję na rynku polskim i osiągnąć szybki wzrost liczby klientów. W roku 2012 otrzymali „Symbol 2012” w kategorii przyjazna pożyczka.

 

Podsumowanie

ViaSMS to kolejna opisana na naszym blogu firma, która udostępnia swoim klientom pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Wystarczy, że spłacisz ją w terminie. Jedyne, do czego możemy się przyczepić to fakt, że w ramach tej promocji możesz wziąć maksymalnie 1500 zł darmowej pożyczki. Dlatego oceniamy tę ofertę szybkich pożyczek na 3/5 Mamonków:

3 mamonki

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z darmowej pożyczki, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Weź darmową pożyczkę

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*