Otwórz Konto dla Młodych w PKO BP i odbierz 150 zł na zakupy w 4F

Chcielibyśmy Wam dziś przedstawić najnowsza promocję bankową najlepszego konta dla młodzieży. Mamy na myśli Konto dla Młodych w PKO BP i promocję, w ramach której, możesz odebrać 150 zł na zakupy w 4F, czyli najpopularniejszej ostatnio marki sportowej, która sponsoruje większość naszych sportowych reprezentantów. Nie zwlekaj i jak najszybciej otwórz konto, ponieważ promocja dobiegnie końca 31 marca 2019.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje Konta dla Młodych.

Otwórz Konto dla Młodych w PKO BP i dobierz 150 zł na zakupy w 4F

Konto dla Młodych w PKO BP

Konto dla Młodych w PKO BP to  bezpłatne konto osobiste dla osób w wieku 18-26 lat. PKO BP oferuje młodym klientom bardzo atrakcyjne warunki. Najważniejsze z nich to oczywiście:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie, BLIKIEM lub kartą.

 

Odbierz 150 zł do sklepu 4F

W ramach najnowszej promocji banku PKO BP, przy okazji otwarcia Konta dla Młodych, możesz zgarnąć 150 zł na zakupy w sklepie 4F. Poniżej krótka instrukcja co trzeba zrobić, by odebrać nagrodę:

  1. Złóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych wraz z kartą do 31 marca 2019, korzystając z tej specjalnej strony promocyjnej banku. Wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
  2. Wejdź na stronę https://www.pkobp.pl/lpk/wolnosc-na-koncie/ i wypełnij krótki formularz – to zgłoszenie udziału w promocji.
  3. Do 5 kwietnia 2019 dokonaj kartą minimum 1 operacji bezgotówkowej kartą lub skorzystaj z usługi BLIK (wartość transakcji nie ma znaczenia; możesz kupić zapałki).

Nagrodą jest karta podarunkowa w formie kodu elektronicznego o wartości 150 zł uprawniająca do dokonania zakupów w sieci sklepów stacjonarnych 4F.

Promocja trwa tylko do 31 marca 2019 albo do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, więc radzimy nie zwlekać.

 

Podsumowanie

Konto dla Młodych to naszym zdaniem obecnie najlepsze konto dla młodzieży. Konto jest bezpłatne i bardzo wygodne. Do tego mamy fajną promocję, dlatego oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*