Odbierz voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas

Citibank regularnie oferuje nowym klientom bardzo dobre promocje bankowe, szczególnie jeśli chodzi o karty kredytowe. Właśnie wystartowała najnowsza promocja, w ramach której możesz odebrać voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas. Co ważne, NIE musisz wydać żadnej określonej z góry kwoty, by odebrać voucher! Wystarczy, że do 31 stycznia 2017 wypełnisz wniosek o kartę w tym banku. Sprawdź co zrobić, by odebrać voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas i NIE ponieść żadnych kosztówPromocja bankowa nieaktualna.

Odbierz voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas

Voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas

W ramach najnowszej promocji bankowej Citi możesz odebrać voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas. Według regulaminu, liczba voucherów jest nieograniczona i NIE trzeba wygrać żadnego losowania.

Jeżeli postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, odbierzesz zupełnie za darmo swój voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas i NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić podatku.

Promocja bankowa Citi

Karty Citi Simplicity i Mastercard WorldAby wziąć udział w nowej promocji bankowej Citi powinieneś wypełnić wniosek o jedną z dwóch kart kredytowych Citibank:

  • Citi Simplicity – zupełnie darmowa – NIE ma żadnych miesięcznych opłat,
  • Mastercard World – karta, której utrzymanie kosztuje 18 zł miesięcznie.

Aby uniknąć jakichkolwiek kosztów, sugerujemy wybrać kartę Citi Simplicity, która jest kompletnie darmowa.

Karta Citi Simplicity

Jeżeli chcesz odebrać voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej strony promocyjnej Citi. Zajmie Ci to maksymalnie minutę.

Dlaczego Citibank rozdaje vouchery?

CitiCitibank rozdaje vouchery w jednym prostym celu – by zyskać nowych klientów. W związku z tym, że w ofertach banków jest mnóstwo podobnych konkurencyjnych produktów, banki muszą się postarać by dotrzeć do nowych klientów i nakłonić ich do skorzystania ze swoich usług.

Banki decydują się więc na uruchamianie atrakcyjnych promocji bankowych. W ramach tej promocji Citibank oferuje voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas. Bank liczy, ze w ten sposób przekona Cię do przetestowania ich bezpłatnej karty Citi Simplicity. Jeśli spodoba Ci się ta karta, może założysz też u nich konto, lokatę lub weźmiesz kredyt. Być może polecisz bank Citi swoim znajomym lub rodzinie.

Citibank oferuje voucher 400 zł, by przekonać Cię do przetestowania ich kart kredytowych. Jest to bardzo uczciwy układ, w którym obie strony dobrze na tym wychodzą. Bank zyskuje klienta, a Ty zyskujesz voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas.

2 proste kroki by odebrać voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas

Krok 1 Wypełnj wniosek

By skorzystać z nowej promocji Citi, wziąć udział w promocji i odebrać voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas, musisz wypełnić wniosek o kartę Citibank. Udział w promocji może wziąć każdy, kto nie miał karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełniają poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

  • min. 21 lat,
  • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez min. 3 miesiące,
  • dochód w wysokości min. 1200 zł.

2. Firma

  • osoba prowadząca firmę powinna mieć min. 25 lat,
  • firma powinna być prowadzona przez min. 2 lata.

3. Emeryci i renciści

  • dochód w wysokości min. 1200 zł,
  • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz swobodnie przejść do wypełniania wniosku.

 

W ciągu 3-7 dni od wypełnienia wniosku, spodziewaj się telefonu od konsultanta. Przeprowadzi on z Tobą krótką rozmowę, w której spyta m.in. o Twoje dochody. Jako dowód dochodów, wystarczy zwykle wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Ustalisz z konsultantem kiedy i gdzie spotkasz się z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania. Powinien też od Ciebie odebrać również dokument potwierdzający zarobki.

 

 

Krok 2 Zaloguj się do bankowości online

Warunkiem odebrania vouchera o wartości 400 zł jest też zalogowanie do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz zalogować się przynajmniej raz w ciągu miesiąca kalendarzowego, który nastąpi po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę. Możesz zalogować się do bankowości elektronicznej na stronie banku Citi lub przez aplikację mobilną.

 

 

Co ważne, NIE musisz wydać żadnej określonej z góry kwoty, by odebrać voucher! Przy promocjach kart kredytowych zwykle jest dodawany warunek, że musisz wydać np. 3000 zł miesięcznie. W przypadku tej promocji, nic takiego NIE ma.

 

Voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas otrzymasz w formie elektronicznej. Zostanie on przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy z bankiem.

 

Podsumowanie

Jedna z najlepszych obecnie dostępnych na polskim rynku promocji bankowych. By odebrać voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas za darmo, wystarczy odebrać kartę Citi i raz zalogować się do bankowości elektronicznej. NIE musisz wydać żadnej określonej z góry kwoty, by odebrać voucher! Nieźle prawda? Oceniamy tę promocję bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*