Odbierz bon 200 zł do sklepu Rossmann za założenie konta w Nest Bank

Nest Bank, o którym już kilkukrotnie pisaliśmy podczas analizy ich ofert bankowych, przygotował bardzo fajną promocję, by pozyskać nowych klientów dla swojego bezpłatnego konta osobistego. W ramach tej specjalnej akcji promocyjnej Nest Bank oferuje bon 200 zł do sklepu Rossmann za założenie Nest Konta. Sprawdź co zrobić, by odebrać bon 200 zł do sklepu Rossmann zupełnie za darmo! Promocja bankowa nieaktualna.

Odbierz bon 200 zł do sklepu Rossmann za założenie konta w Nest Bank

 

Nest Bank – konto osobiste

Podstawowym elementem oferty Nest Banku jest Nest Konto, czyli zupełnie bezpłatne konto osobiste. Najważniejsze cechy Nest Konta to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty płatniczej,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicą,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za przelew na e-mail lub SMS,
 • 0 zł za zlecenia stałe składane poprzez bankowość internetową i mobilną,
 • 0 zł za przelew europejski SEPA.

 

Jak odebrać bon 200 zł do sklepu Rossmann?

Aby otrzymać bon 200 zł do sklepu Rossmann spełnij warunki określone w regulaminie promocji:

 1. Załóż darmowe konto osobiste w Nest Bank na tej specjalnej stronie promocyjnej.
 2. Ustaw nowe konto jako rachunek do przelewu wynagrodzenia.
 3. Wyraź zgody na kontakt banku w celach marketingowych.

Bon 200 zł do sklepu Rossmann zostanie wysłany kurierem na adres korespondencyjny podany składania wniosku o założenie konta.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje kont osobistych.

 

Nest Bank

Nest Bank - logoNest Bank to polski bank mobilny, który został założony w 2014 roku pod nazwą Bank SMART. Pomysłodawcą był Sławomir Lachowski, który był również twórcą mBanku.

Nest Bank przygotował swoją ofertę głównie z myślą o finansach rodzinnych. Nie było chyba do tej pory w Polsce banku, który tak mocno podkreślałby nastawienie „rodzinne”. Nest Bank oferuje darmowe konta indywidualne i wspólne, rachunki oszczędnościowe i atrakcyjne lokaty. Nest Bank wyróżnia się mobilnością, wykorzystaniem aplikacji mobilnej do pełnego dostępu do oferty oraz arena działania w całej Europie.

 

Podsumowanie

Uważamy, że oferta bezpłatnego konta osobistego Nest Bank jest bardzo atrakcyjna dla każdego, kto nie lubi płacić za podstawowe usługi bankowe. Darmowe są bowiem nie tylko założenie i prowadzenie konta czy wydanie i obsługa karty, ale także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. jak do tego dorzucimy bon 200 zł do sklepu Rossmann, to po raz kolejny mam do czynienia z naprawdę atrakcyjną ofertą, którą z resztą oceniamy na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Piotr 29 października 2017 o 13:22 pisze:

  Wow, 200zł do Rossmana to naprawdę spora kwota 🙂 Czemu nie było takiej promocji jeszcze nie dawno jak w Neście zakładałem…

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*