Nest Bank – Lokata Witaj 4%

Nest Bank – Lokata Witaj 4% to nowa lokata bankowa, przygotowana przez Nest Bank, który powstał w miejsce Banku SMART. Nowy bank oferuje swoim klientom na początek bardzo atrakcyjne warunki. Mamy tu na myśli przede wszystkim bardzo wysokie i co najważniejsze stałe oprocentowanie – aż 4% w skali roku. Mimo, że otrzymujemy atrakcyjne oprocentowanie, jest to lokata krótkoterminowa – tylko 3 miesiąceKwota minimalna wynosi tylko 1000 zł, więc każdy może skorzystać z tej lokaty. Sprawdź szczegóły i załóż Lokatę Witaj w Nest Banku.

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne lokaty bankowe.

Nest Bank - Lokata Witaj 4%

Nest Bank – Lokata Witaj 4%

Tak przedstawiają się najważniejsze parametry Lokaty Witaj, przygotowanej przez Nest Bank:

  1. Oprocentowanie: 4% w skali roku – bardzo atrakcyjne stałe oprocentowanie. W chwili obecnej ŻADEN bank nie oferuje takie oprocentowania.
  2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące – lokata krótkoterminowa, dzięki czemu nie trzeba „zamrażać” środków finansowych na długi okres.
  3. Kwota lokaty: od 1000 do 10 000 zł – kwota minimalna jest niska, więc każdy może skorzystać z tej atrakcyjnej oferty Nest Banku.

UWAGA: Lokata Witaj 4% jest dostępna dla posiadaczy konta osobistego w Nest Banku – Nest Konto, którzy założą Lokatę w terminie 30 dni od dnia otwarcia pierwszego Nest Konta.

 

Lokata Witaj 4% – zalety:

  • szybkie założenie lokaty bankowej,
  • stałe oprocentowanie: 4%
  • lokata  na 3 miesiące,
  • BRAK kwoty minimalnej,
  • Gwarancje BFG do równowartości 100 tys. euro.

 

Nest Bank

Nest Bank - logoNest Bank to polski bank mobilny, który został założony w 2014 roku pod nazwą Bank SMART, jako część FM Bank PBP S.A. Pomysłodawcą nowego banku był Sławomir Lachowski, który jest również twórcą mBanku.

Nest Bank skupia się na finansach rodzinnych. Nie było chyba do tej pory w Polsce banku, który tak podkreślałby nastawienie prorodzinne. Bank posiada w ofercie darmowe konta indywidualne i wspólne, dobre rachunki oszczędnościowe i atrakcyjne lokaty.

Nest Bank wyróżnia się mobilnością, wykorzystaniem aplikacji mobilnej do pełnego dostępu do oferty oraz arena działania – Europa. Początkowo Smart Bank nie posiadał placówek. Od 1 lipca 2016 klienci mogli obsługiwać swoje konta za pośrednictwem placówek BIZ Banku. Od 28 października 2016 Bank SMART zmienił nazwę na Nest Bank.

 

Podsumowanie

W związku z tym, że Nest Bank jest nowością na polskim rynku bankowym, oferuje on swoim klientom bardzo atrakcyjne produkty. Należy do nich zaliczyć Lokatę Witaj z wysokim i stałym oprocentowaniem 4%, co obecnie w Polsce jest rzadkością. Do tego niska kwota minimalna i krótki okres trwania lokaty i mamy jedną z najlepszych lokat bankowych na rynku. Oceniamy tę ofertę bankową na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*