Nest Bank – konto oszczędnościowe

Nest Bank – konto oszczędnościowe to oferta bankowa, która może przypaść do gustu wielu z Was. Mamy tu na myśli szczególnie osoby, które preferują oszczędzanie w długim terminieKonto Nest Oszczędności to idealna oferta dla osób, które planują oszczędzanie na 15 lat lub dłużej. Dodatkowo premiowane są osoby z dużą liczbą dzieci – im więcej potomków masz, tym większe premie zgarniasz. Sprawdź jak zgarnąć 7% już w drugim roku oszczędzania!

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne oferty Nest Banku.

Nest Bank - konto oszczędnościowe

Nest Bank – konto oszczędnościowe 7%

Nest Bank – konto oszczędnościowe 7% to brzmi naprawdę imponująco. Każdy, kto zna choć trochę sytuację na polskim rynku bankowym, zdaje sobie sprawę, że jest to rzadko spotykana liczba. Zwykle w takich sytuacjach można się spodziewać wielu gwiazdek, czyli ukrytych haczyków. W przypadku Konta Nest Oszczędności możliwe jest osiągnięcie wysokiego oprocentowania przy długim korzystaniu z konta. Im dłużej oszczędzamy i regularnie odkładamy na tym koncie oszczędnościowym środki, tym więcej zyskujemy.

 

Konto Nest Oszczędności – premie

Największą zaletą konta oszczędnościowego w Nest Bank są z pewnością atrakcyjne premie.

Jako klienci banku możemy zadeklarować ile czasu chcemy oszczędzać oraz jakie kwoty zamierzamy wpłacać na konto:

  • 5 lat przy maksymalnej wpłacie 600 zł
  • 10 lat przy maksymalnej wpłacie 300 zł
  • 15 lat przy maksymalnej wpłacie 200 zł

Jeżeli będziesz regularnie wpłacać co miesiac kwotę, która wcześniej została przez Ciebie zadeklarowana (minimum 50 zł), możesz liczyć na dodatkową premię.

Istotną zaletą tego konta jest możliwość wypłacenia zebranych środków. Warto wtedy dopilnować, by saldo nie było niższe niż suma dokonanych wpłat według wcześniejszej deklaracji. Wtedy są przyznawane dodatkowe premie.

Nest Bank wychodząc na przeciw potrzebom swoim klientom umożliwia swojego rodzaju „przerwę od oszczędzania„. Każdy klient może skorzytać z jednego miesiąca wolnego od wpłat. Oznacza to, że jeśli raz nie wpłacisz pieniędzy zgodnie z deklaracją, i tak zachowasz prawo do premii.

Premie początkowo może nie są imponujące, ale z każdym rokiem wzrastają o 1% i tak aż przez 15 lat oszczędzania. Ponadto otrzymasz dodatkowy punkt procentowy za każde dziecko.

Nest Bank - konto oszczędnościowe - premie

Na tym wykresie wyraźnie widać, że wspomniane 7% w drugim roku oszczędzania rzeczywiście jest do osiągnięcia w momencie gdy posiadamy 4 lub więcej dzieci.

 

Nest Bank

Nest Bank - logoNest Bank to polski bank mobilny założony w 2014 roku pod nazwą Bank SMART, jako część FM Bank PBP S.A. Pomysłodawcą Banku SMART był Sławomir Lachowski, twórca mBanku.

Nest Bank skupia się na finansach rodzinnych. Wydaje nam się, że nie było do tej pory na polskim rynku banku, który tak podkreślałby nastawienie prorodzinne. Bank oferuje darmowe konta indywidualne i wspólne, dobre rachunki oszczędnościowe i atrakcyjne lokaty.

Wyróżnikiem Nest Banku jest także jego mobilność, wykorzystanie aplikacji mobilnej do pełnego dostępu do oferty oraz arena działania – Europa. Początkowo, jako Smart Bank, nie posiadał placówek. Od 1 lipca 2016 klienci mogli obsługiwać swoje konta za pośrednictwem placówek stacjonarnych BIZ Banku. Od 28 października 2016 bank zmienił nazwę z Bank SMART na Nest Bank.

 

Podsumowanie

Nest Bank – konto oszczędnościowe to świetna oferta dla osób planujacych swoje oszczędzanie długoterminowo. Idealnie, jeśli chciałbyś mieć taki plan na 15 lat. A jeszcze lepiej jeśli masz dużą rodzinę – im więcej dzieci masz, tym większe premie możesz zgarnąć. Zdecydowanie ciekawa oferta prorodzinna, którą oceniamy na 3/5 Mamonków:

3 mamonki

Skomentuj
Wasze opinie
  • Ewa 23 stycznia 2017 o 18:49 pisze:

    Z pewnością oferta jest warta przemyślenia, ale… Polacy nie lubią oszczędzać. Wolimy trzymać gotówkę na nieoprocentowanych rachunkach bankowych, a horyzont inwestycyjny 5 lat, to dla niektórych niewyobrażalnie długi okres czasu! Niemniej jednak, oferta jest atrakcyjna i warto zacząć oszczędzać! Chociażby zakładając darmowe konto osobiste w tym banku. Pierwsze oszczędności zostaną poczynione!

  • miriam369 23 stycznia 2017 o 18:53 pisze:

    no ciekawa opcja, zobaczymy jak to się będzie rozwijało w czasie i czy rzeczywiście ludzie tak fajnie będą na tym koncie oszczędzać… 😀

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*