Lokata Happy z biletami do kina w Idea Bank

Na naszym blogu często wspominamy o różnych ofertach bankowych przygotowanych przez Idea Bank. Najczęściej są to lokaty terminowe. Obecnie dostępne są 3 lokaty: Happy, Happy Plus i Happy Pro. Idea bank zawsze wyróżnia się dobrymi warunkami lokaty i świetną obsługą. Tym razem, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę przygotowali prezent dla osób, które zdecydują się na otwarcie lokaty Happy. Każdy, kto założy lokatę Happy korzystając z naszej strony, otrzyma bilety do kina Cinema City. Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź inne oferty bankowe lokat.
Lokata Happy z biletami do kina w Idea Bank

Warunki lokaty Happy w Idea Bank

Lokata Happy w Idea Bank jest dokładnie opisana w innym wpisie na naszym blogu. Możesz go przeczytać pod tym linkiem. Jakby komuś jednak się nie chciało wracać do starszego wpisu, przypominamy najważniejsze warunki lokaty Happy w Idea Bank:

 1. Oprocentowanie: 4% w skali roku.
 2. Czas trwania lokaty: 1, 2 lub 3 miesiące.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 10 000 zł.
 4. Tylko dla nowych klientów.
 5. Nie musisz otwierać żadnego dodatkowego konta.

 

Lokata Happy z biletami do kina w Idea Bank

Odebranie biletów jest bardzo proste. Załóż lokatę Happy korzystając ze specjalnej strony promocyjnej i wpłać środki na tę lokatę. Na podany numer telefonu otrzymasz kody, które wymienisz na bilety w Cinema City.

 

Odbierz bilety do kina za darmo

 

Podsumowanie

Naszym zdaniem, Lokata Happy w IdeaBank, to obecnie najlepsza lokata bankowa dostępna na polskim rynku. Otrzymujesz bardzo wysokie oprocentowanie, możesz wybrać długość trwania lokaty, a kwota minimalna to tylko 500 zł. Dodatkowo, w ramach promocji, otrzymujesz bilety do kina Cinema City. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim promocję Lokata Happy z biletami do kina w Idea Bank i oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

 

Skomentuj
Wasze opinie
 • Adam 6 lipca 2017 o 10:54 pisze:

  Super lokata! Nie miałem jeszcze konta w Idea Bank, ale będe musiał się im bliżej przyjrzeć.

 • Melania M. 6 lipca 2017 o 17:38 pisze:

  Fajna oferta. Niedługo zabiorę swojego chłopaka do kina 🙂

 • WKB 7 lipca 2017 o 16:17 pisze:

  Lokata rzeczywiście świetna. Uwaga tylko na to, że po zakończeniu lokaty, co dwa dni dzwonią z kolejnymi propozycjami lokat, tym razem już strukturyzowanych.

 • Sabina 9 lipca 2017 o 18:39 pisze:

  Szkoda, że ta promocja bankowa już dobiegła końca 🙁

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*