Lokata Happy w Idea Bank

Idea Bank przygotował nową odsłonę chyba swojej najpopularniejszej oferty bankowej – lokaty Happy. Wysokie oprocentowanie, krótki okres lokaty, niska kwota minimalna i przejrzyste warunki to największe zalety tej lokaty. A w tej edycji oferty warunki są jeszcze lepsze niż poprzednio! Naszym zdaniem, lokata Happy w Idea Bank to najlepsza lokata bankowa dostępna na polskim rynku. Sprawdź szczegóły tej atrakcyjnej oferty!

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Happy w IdeaBank.
Lokata Happy w Idea Bank

 

Lokata Happy w Idea Bank – warunki

Lokata Happy w Idea Bank to w naszej ocenie bardzo dobra lokata bankowa. Poniżej wypisaliśmy najważniejsze warunki tej lokaty. Jesteśmy pewni, że zrozumiesz, dlaczego tak dobrze oceniamy tę ofertę bankową. Najważniejsze warunki lokaty Happy:

 1. Oprocentowanie: 4% w skali roku – takie oprocentowanie obowiązuje dla lokaty na 2 miesiące. Przy lokacie na 1 miesiąc otrzymasz oprocentowanie 3%, a w przypadku lokaty na 3 miesiące – 3,5%.
 2. Czas trwania lokaty: 1, 2 lub 3 miesiące  – jest to lokata krótkoterminowa. Co jest bardzo fajne, możesz wybrać czy ma to być lokata na 1, 2 czy 3 miesiące.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 10 000 zł – niska kwota minimalna, dzięki czemu praktycznie każdy może skorzystać z tej lokaty.
 4. Tylko dla nowych klientów.

Tak, jak pisaliśmy we wstępie, warunki lokaty Happy w Idea Bank są dużo lepsze niż to było we wcześniejszych edycjach. Dlaczego? Po 1 dlatego, że Idea Bank oferuje wyższe oprocentowanie, bo aż do 4%, które dodatkowo różni się w zależności od długości trwania oferty. I to jest właśnie ta druga zmiana – możesz wybrać, czy chcesz założyć lokatę na 1, 2 czy 3 miesiące. Trzecia, bardzo istotna zmiana, to zmniejszenie kwoty minimalnej do zaledwie 500 zł. Teraz niemal każdy może skorzystać z tej atrakcyjnej oferty bankowej.

 

Dlaczego warto skorzystać z lokaty Happy?

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z tej oferty bankowej, przygotowaliśmy kilka argumentów, które powinny Cię przekonać. Naszym zdaniem, warto skorzystać z lokaty Happy w Idea Bank ponieważ:

 • otrzymujesz wysokie i stałe oprocentowanie lokaty do 4%, a to rzadkość na polskim rynku,
 • jest to lokata krótkoterminowa, więc nie zamrażasz środków na długo,
 • lokatę Happy możesz założyć dosłownie w ciągu 3 minut,
 • brak ukrytych warunków czy haczyków w umowie,
 • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
 • IdeBank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Podsumowanie

Lokata Happy w IdeaBank, to naszym zdaniem, najlepsza lokata bankowa dostępna na polskim rynku. Otrzymujesz bardzo wysokie oprocentowanie, możesz wybrać długość trwania lokaty, a kwota minimalna to tylko 500 zł. Nie ma w tej chwili produktu, który mógłby konkurować na warunki z lokatą Happy. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim tę lokatę i oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Jarek 12 kwietnia 2017 o 11:50 pisze:

  Bardzo dobre warunki. Dawno nie widziałem nic nawet porównywalnego 🙂

 • Ilona 12 kwietnia 2017 o 12:15 pisze:

  Zgadzam się z przedmówcą!

 • Migotek 20 kwietnia 2017 o 19:37 pisze:

  Świetne warunki lokaty 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*