Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank

Kilka dni temu pisaliśmy o promocji bankowej, jaką przygotował Idea Bank by jeszcze lepiej wypromować swoją ofertę lokaty bankowej Happy. Bank rozdawał bilety do kina Cinema City. Ta promocja została niedawno wstrzymana, ale na jej miejsce pojawiła się nowa promocja: Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank. Bank oferuje nowym klientom bon o wartości 200 zł do fly.pl za założenie jednej z najlepszych lokat dostępnych w Polsce – lokaty Happy Pro, oprocentowanej na 3%. Oferta lokaty bankowej nieaktualna.

Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank

Warunki lokaty Happy Pro w Idea Bank

Lokata Happy Pro w Idea Bank jest już dokładnie opisana na naszym blogu. Tutaj możesz sprawdzić opis lokaty Happy Pro. Poniżej przypominamy najważniejsze warunki tej lokaty:

 1. Oprocentowanie: 3% w skali roku.
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 25 000 zł.
 4. Tylko dla nowych klientów.
 5. Nie musisz otwierać konta w Idea Bank.

 

Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl

Aby odebrać bon o wartości 200 do fly.pl należy wejść na tę specjalną stronę promocyjną, podać numer telefonu komórkowego i kliknąć „Przejdź na wniosek o lokatę„. Po założeniu lokaty, na podany numer telefonu otrzymasz bon wakacyjny do wykorzystania na stronie fly.pl.

Bon 200 zł do fly.pl

 

Bon o wartości 200 zł do fly.pl

Bon o wartości 200 zł do fly.plW ramach tej promocji bankowej otrzymasz od Idea Bank bon o wartości 200 zł, który możesz wykorzystać na stronie fly.pl. Jest to serwis, na którym zarezerwujesz najtańsze loty, hotele, wycieczki itd., czyli wszystko co jest związane z wakacjami. Zaoszczędź 200 zł i wyjedź na wakacje marzeń!

 

Podsumowanie

Uważamy, że najnowsza promocja Lokata Happy Pro z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank powinna przypaść do gustu prawie każdemu. Bank oferuje bardzo atrakcyjną, krótkoterminową lokatę oprocentowaną na 3%, przy zakładaniu której NIE trzeba otwierać nowego konta w banku. Dodatkowo, za założenie lokaty otrzymasz wakacyjny bon o wartości 200 zł do wykorzystania na fly.pl. Oferta idealna, dlatego oceniamy ją na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Walomir 11 lipca 2017 o 12:58 pisze:

  Wakacje 200 zł taniej. To lubię 😀

 • Aniela 11 lipca 2017 o 13:00 pisze:

  Lokata z taką premią? Chyba nigdy nie widziałam takiej promocji 🙂

 • Piotr 14 lipca 2017 o 15:17 pisze:

  Super się prezentuje ta lokata. Z chęcia z niej skorzystam nie długo 🙂

 • Judi 14 sierpnia 2017 o 16:47 pisze:

  Dobre warunki lokaty i dodatkowy bon to rzadkość w Polsce w przypadku lokat 🙂

 • DB Brasco 14 sierpnia 2017 o 16:49 pisze:

  Skorzystałem i teraz czekam na mój bon, by trochę zaoszczędzić na wakacjach 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*