Lokata Happy Plus w Idea Bank

Niedawno wspominaliśmy o najlepszej naszym zdaniem ofercie wśród lokat bankowychlokacie Happy w Idea Bank. Ten sam bank przygotował także alternatywną wersję swojej lokaty. Lokata Happy Plus w Idea Bank to jak zawsze: wysokie i stałe oprocentowanie, przejrzyste warunku i krótki okres lokaty. Sprawdź szczegóły tej oferty i sam zdecyduj, która lokata jest najlepsza! Promocja bankowa nieaktualna.

Lokata Happy Plus w Idea Bank

 

Lokata Happy Plus w Idea Bank – warunki

Idea Bank w ramach lokaty Happy Plus oferuje atrakcyjne warunki:

  1. Oprocentowanie: 2,50% w skali roku – przez cały okres trwania lokaty obowiązuje stałe oprocentowanie 2,50%. NIE ma tu żadnych ukrytych warunków czy zmiennego oprocentowania.
  2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące  – lokata krótkoterminowa, która jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto chce szybko powiększyć swoje oszczędności.
  3. Kwota lokaty: od 10 000,01 do 100 000 zł – dość wysoka kwota minimalna sprawia, że nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z takiej lokaty.
  4. Tylko dla nowych klientów.

Aby założyć lokatę Happy Plus w Idea Bank wejdź na stronę banku i wypełnij prosty formularz. Zajmie Ci to maksymalnie 3 minuty.

 

Dlaczego warto skorzystać z lokaty Happy Plus?

Uważamy, że warto skorzystać z lokaty Happy w Idea Bank ponieważ:

  • otrzymujesz konkurencyjne warunki, w tym wysokie oprocentowanie,
  • jest to lokata krótkoterminowa, więc szybko można powiększyć oszczędności,
  • lokatę Happy Plus możesz założyć w ciągu 3 minut,
  • NIE ma tu ukrytych warunków czy haczyków,
  • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
  • IdeBank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Podsumowanie

Lokata Happy Plus w IdeaBank, to w naszej ocenie atrakcyjna oferta, szczególnie dla osób z zasobniejszym portfelem. Dość wysoka kwota minimalna sprawia, że ta oferta jest dostępna tylko dla ograniczonej liczby osób. Poza tym jednak Idea Bank, jak zawsze, oferuje bardzo dobre warunki, więc naszym zdaniem ta promocja bankowa zasługuje na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*