Konto Proste Zasady z bonusem 100 zł + 250 zł za polecenie

Mamy dla Was najnowszą promocją bankową przygotowaną przez Getin Bank. W ramach tej promocji bank reklamuje swoje bezpłatne konto osobiste: Konto Proste Zasady. Jeżeli zdecydujesz się na założenie konta w ramach tej promocji, otrzymasz 100 zł bonusu na start oraz możliwość na uzyskanie kolejnych 250 zł za polecenie tego konta znajomym. W sumie, można więc zgarnąć aż 350 zł bonusu. Weź udział w promocji już teraz i odbierz swoje bonusy! Promocja bankowa nieaktualna.

Konto Proste Zasady z bonusem

Konto Proste Zasady

Konto Proste Zasady to bezpłatne konto osobiste oferowane przez Getin Bank. Jak sama nazwa wskazuje, konto to charakteryzuje się przejrzystymi zasadami. Oto najważniejsze z nich:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej.

Konto Proste Zasady

Odbierz bonus 100 zł za założenie konta

W ramach tej promocji otrzymasz bonus 100 zł za założenie konta osobistego w Getin Banku. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą, bardzo prostą instrukcją:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną, kliknij „Weź udział” i wypełnij wniosek na końcu klikając button „Rejestruj”.
 2. W ten sposób stworzysz konto na stronie promocyjnej, które musisz aktywować, klikając w link, który otrzymasz w mailu.
 3. Zaloguj się na tej stronie i złóż wniosek o Konto Proste Zasady przez link w zakładce KONTO BONUS.
 4. Podpisz umowę o konto osobiste i odbierz bonus 100 zł.

UWAGA: Promocja była ważna tylko do 2 lipca 2018!

 

Odbierz 250 zł premii w programie polecającym

W ramach najnowszej promocji Getin Bank, poza bonusem 100 zł za założenie konta, możesz zgarnąc aż 250 zł za polecenie tego konta swoim znajomym. Zasady są bardzo proste:

 1. Polecaj konto przekazując link polecający z zakładki PROGRAM POLECAJĄCY.
 2. Za każde konto otwarte za pośrednictwem Twojego linku, po spełnieniu warunków promocji przez Ciebie i Poleconego, otrzymasz 50 zł premii.
 3. Możesz otrzymać maksymalnie 5 premii (5 x 50 zł = 250 zł).

 

Podsumowanie

W naszej ocenie Konto Proste Zasady w Getin Bank to jedno z najlepszych kont dostępnych na polskim rynku. Jak do tego doliczymy 100 zł bonusu za założenie konta i możliwość uzyskania dodatkowych 250 zł za polecenie konta, to mówimy tu o naprawdę atrakcyjnej promocji bankowej. Naszym zdaniem, ta promocja zasługuje na ocenę 4/5 Mamonków:

4 mamonki

Skomentuj
Wasze opinie
 • Miszka 3 lipca 2018 o 14:03 pisze:

  Korzystam z tego konta od kilku lat i jestem bardzo zadowolony 🙂 Polecam!

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*