Konto oszczędnościowe Getin Bank

Mamy dla Was nową odsłonę ciekawej oferty bankowej: Konto oszczędnościowe Getin Bank. Do tej pory bank oferował oprocentowanie 2,5% w skali roku. Teraz oprocentowanie wzrosło do 3,4%.  Otwórz konto oszczędnościowe i odkładaj regularnie tyle, ile chcesz.

Konto oszczędnościowe Getin Bank

Konto oszczędnościowe Getin Bank

Konto oszczędnościowe Getin Bank to bardzo atrakcyjne warunki:

  • 3,4% w skali roku,
  • przez 4 miesiące,
  • dla nowych środków do 400 tys. zł.

UWAGA: Ta oferta jest ważna tylko do 7 kwietnia 2019!

 

Getin Bank

Getin BankOferta Getin Bank jest skierowana do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych oraz dużych korporacji.

Z usług Banku korzysta ponad 2,4 mln klientów, a jego produkty dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, w samoobsługowych oddziałach Getin Point oraz w szerokiej sieci pośredników.

 

Jak założyć konto oszczędnościowe Getin Bank?

1. WYPEŁNIJ WNIOSEK [TUTAJ]
To zajmie tylko 5 minut.
Potwierdzenie wypełnienia wniosku otrzymasz na podany adres e-mail. W ciągu 24 godzin bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i przyjęcie wniosku.

2. PODPISZ UMOWĘ
O wysłaniu umowy kurierem bank poinformuje Cię e-mailem i SMS-em. Kurier skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin wizyty. W ustalonym terminie kurier dostarczy do podpisu umowę.

3. ZALOGUJ SIĘ I KORZYSTAJ
Po otrzymaniu Twojej umowy bank aktywuje konto. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem i SMS-em. Jednocześnie przekazane zostaną Ci dane do logowania do Bankowości Internetowej, Mobilnej i Telefonicznej.

Otwórz konto oszczędnościowe Getin Bank

 

Sprawdź ile zaoszczędzisz!

Getin Bank słynie z bardzo przejrzystych warunków swoich ofert bankowych. Po kliknięciu w ten link, możesz wykorzystać kalkulator, by sprawdzić ile zaoszczędzisz korzystając z konta oszczędnościowego w Getin Bank.

 

Konto oszczędnościowe GetinBank

 

Podsumowanie

Getin Bank oferuje ciekawe konto oszczędnościowe. Polecamy je każdemu, kto nie lubi, jak jego pieniądze tracą wartość na nieoprocentowanym koncie. Oceniamy tę ofertę bankową na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wyplenić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Skomentuj
Wasze opinie
  • Joanna Joanna 7 marca 2018 o 11:31 pisze:

    Całkiem niezłe warunki 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*