Konto oszczędnościowe Getin Bank

Mamy dla Was nową odsłonę ciekawej oferty bankowej: Konto oszczędnościowe Getin Bank. Do tej pory bank oferował oprocentowanie 2,5% w skali roku. Teraz oprocentowanie wzrosło do 3,2%.  Otwórz konto oszczędnościowe i odkładaj regularnie tyle, ile chcesz.

Konto oszczędnościowe Getin Bank

Konto oszczędnościowe Getin Bank

Konto oszczędnościowe Getin Bank to bardzo atrakcyjne warunki:

  • 3,2% w skali roku,
  • przez 4 miesiące,
  • dla nowych środków do 400 tys. zł.

UWAGA: Ta oferta jest ważna tylko do 16 czerwca 2019!

 

Getin Bank

Getin BankOferta Getin Bank jest skierowana do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych oraz dużych korporacji.

Z usług Banku korzysta ponad 2,4 mln klientów, a jego produkty dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, w samoobsługowych oddziałach Getin Point oraz w szerokiej sieci pośredników.

 

Jak założyć konto oszczędnościowe Getin Bank?

1. WYPEŁNIJ WNIOSEK [TUTAJ]
To zajmie Ci dosłownie chwilkę.
Potwierdzenie wypełnienia wniosku otrzymasz na podany adres e-mail. W ciągu 24 godzin bank skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i przyjęcie wniosku.

2. PODPISZ UMOWĘ
O wysłaniu umowy kurierem bank poinformuje Cię e-mailem i SMS-em. Kurier skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin wizyty. W ustalonym terminie kurier dostarczy do podpisu umowę.

3. ZALOGUJ SIĘ I KORZYSTAJ
Po otrzymaniu Twojej umowy bank aktywuje konto. Potwierdzenie otrzymasz e-mailem i SMS-em. Jednocześnie przekazane zostaną Ci dane do logowania do Bankowości Internetowej, Mobilnej i Telefonicznej.

Otwórz konto oszczędnościowe Getin Bank

 

Sprawdź ile zaoszczędzisz!

Getin Bank słynie z bardzo przejrzystych warunków swoich ofert bankowych. Po kliknięciu w ten link, możesz wykorzystać kalkulator, by sprawdzić ile zaoszczędzisz korzystając z konta oszczędnościowego w Getin Bank.

 

Podsumowanie

Getin Bank oferuje ciekawe konto oszczędnościowe. Polecamy je każdemu, kto nie lubi, jak jego pieniądze tracą wartość na nieoprocentowanym koncie. Oceniamy tę ofertę bankową na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wyplenić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Skomentuj
Wasze opinie
  • Joanna Joanna 7 marca 2018 o 11:31 pisze:

    Całkiem niezłe warunki 🙂

  • Mamonki 4 czerwca 2019 o 11:09 pisze:

    Joasiu, całkiem niezłe? Raczej świetne 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*