Bezpłatne Konto Optymalne – odbierz 300 zł premii!

Już kilka razy wspominaliśmy na naszym blogu o produktach przygotowanych przez bank BGŻ BNP Paribas. Do tej pory były to jednak lokaty. Tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić bezpłatne konto osobiste o wdzięcznej nazwie: Konto Optymalne. Bank oferuje bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę debetową. Dodatkowo, w ramach promocji „Konto z Money Back” możesz uzyskać aż 300 zł premii. Sprawdź warunki. Promocja limitowana czasowo.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje Konta Optymalnego.

Konto Optymalne

Bezpłatne Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne to bezpłatne konto osobiste dla każdego. Tak wyglądają najważniejsze parametry konta:

  • bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta,
  • bezwarunkowe 0 zł za kartę debetową,
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Banku BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce,
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance za granicą.

 

Promocja „Konto z Money Back”

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną promocję dla swoich nowych klientów, by jeszcze łatwiej zachęcić ich do skorzystania ze swoich usług. Promocja nazywa się „Konto z Money Back„. Dzięki tej promocji w ciągu roku możesz otrzymać nawet 300 zł premii.

Promocja „Konto z Money Back” najprościej mówiąc polega na tym, że otrzymujesz zwrot 2% wartości płatności, które wykonasz kartą debetową, wydaną do konta. Czyli jeśli np. zapłacisz w ciągu miesiąca 1000 zł swoją kartą debetową, wówczas otrzymasz zwrot 20 zł (2% z 1000 zł) na swoje konto. I tak to będzie działało aż przez 12 pierwszych miesięcy.

Miesięcznie można w ten sposób zyskać maksymalnie 25 zł, co po 12 miesiącach, daje równe 300 zł wspomnianej premii.

 

Weź udział w promocji!

Aby wziąć udział w promocji „Konto z Money Backnależy złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Najłatwiej możesz to zrobić na tej specjalnego stronie promocyjnej.

 

Podsumowanie

W naszej opinii, bank BGŻ BNP Paribas przygotował bardzo atrakcyjną ofertę dla każdego, kto nie lubi płacić za konto osobiste. Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę debetową to powinien być standard. Jak do tego dodamy fajną promocję „Konto z Money Back”, w której można zgarnąć aż 300 zł premii, to mamy do czynienia z bardzo dobrą ofertą bankową. Dlatego też, bez wahania, oceniamy ją na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
  • Adam 23 czerwca 2017 o 15:18 pisze:

    Wygląda na naprawdę świetną promocję. Musze zpróbować. Dziękuje badzo za pomoc.

  • Marek Sic 2 lipca 2017 o 08:11 pisze:

    Fajnie, że konto jest naprawdę w 100% darmowe 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*