4% zniżki na Booking.com z bezpłatną kartą Citi Simplicity

Dosłownie kilka godzin temu dobiegła końca bardzo popularna wśród naszych czytelników promocja karty Citi Simplicity, w ramach której można było odebrać za darmo bon o wartości do drogerii Hebe. Wyprzedzając Wasze pytania o kolejne promocje bezpłatnej karty kredytowej Citibanku, mamy dla Was nową ofertę bankową: 4% zniżki na Booking.com z bezpłatną kartą Citi Simplicity. Wystarczy, że założysz kartę kredytową Citibanku i będziesz się cieszyć z 4% zwrotu za wszystkie transakcje na Booking.com. Dużo podróżujesz? To promocja skrojona idealnie pod Ciebie 🙂

4% zniżki na Booking.com z bezpłatną kartę Citi Simplicity

4% zniżki na Booking.com

Citibank postanowił po raz kolejny zaskoczyć wszystkich, którzy regularnie śledzą promocje bankowe. Tym razem, w ramach wyrażenia wdzięczności za wyrobienie karty, Citibank oferuje Ci bardzo fajny układ. Otrzymasz aż 4% zwrotu na Booking.com z każdej transakcji, którą wykonasz kartą Citi Simplicity.

Ta oferta bankowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto często podróżuje lub w najbliższym czasie planuje podróż, która może wymagać większych środków finansowych. Dlaczego nie zaoszczędzić 4% z każdego hotelu, motelu czy apartamentu?

Na specjalnej stronie promocji znajdziesz kalkulator, który pozwoli Ci w łatwy sposób wyliczyć ile możesz zaoszczędzić. Przykładowo, jeśli rocznie wydajesz na noclegi 25 tys. zł, wówczas zaoszczędzisz aż 1000 zł!

Ile wydajesz przez rok na Booking.com?

Zgodnie z regulaminem, NIE musisz wygrać żadnego losowania. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz 4% zniżki na Booking.com i NIE poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody NIE musisz płacić żadnego podatku.

 

Najlepsza karta dla podróżnika

Karta Citi Simplicity w połączeniu z promocją 4% zniżki na Booking.com wydaje się idealną kartą dla każdego podróżnika. Natomiast jeśli spojrzycie na poniższą grafikę, na której widać kolejne bardzo atrakcyjne zniżki na podróże, loty, wypożyczalnie samochodów itd. to jesteśmy pewni, że to najlepsza karta dla podróżnika. Korzystając z karty Citi Simplicity otrzymujesz dostęp do ponad 80 ofert rabatowych w programie Citi Specials:

80 ofert rabatowych w programie Citi Specials

 

Karta Citi Simplicity

Karta Citi Simplicity to chyba najpopularniejszy w Polsce produkt Citibanku. I wcale nas to nie widzi. Jest to karta zupełnie darmowa. Dokładnie sprawdziliśmy i jesteśmy pewni, że z tą kartą NIE wiążą się żadne opłaty miesięczne.

Karta Citi Simplicity

Aby odebrać kartę Citi Simplicity i skorzystać z 4% zniżki na Booking.com, należy wejść na tę specjalną stronę promocyjną Citibank. Wypełnienie formularza jest bardzo proste. Podajesz tylko podstawowe dane kontaktowe. Nie powinno Ci to zając więcej niż 30 sekund.

Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Dlaczego Citibank oferuje takie promocje?

CitiCitibank oferuje takie i różne inne promocje w celu pozyskania nowych klientów na swoje produkty. Ta promocja akurat skupia się na karcie Citi Simplicity. Należy pamiętać, że pozyskany w ten sposób klient może nie tylko zdecydować się także na inne produkty oferowane przez Citibank, ale może również polecić usługi banku swoim znajomym. Podsumowując, Citibank liczy na dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów w dość oryginalny sposób. Wydaje nam się, że to uczciwy układ. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? 🙂

 

Podsumowanie

Citibank, jak zwykle z resztą, przygotował atrakcyjną promocję swojej karty Citi Simplicity. W naszej ocenie jest to idealna oferta dla każdego podróżnika lub po prostu osoby, która lubi oszczędzać tam, gdzie jest taka możliwość. Super promocja! Nasza ocena, niezmiennie ostatnio dla promocji Citibanku, to 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Dokumenty związane z promocją:

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*